Już za tydzień rusza kolejna edycja Konkursu 7. Talent

Za tydzień drzwi naszej szkoły otworzą się dla uczestników artystycznych zmagań z całego województwa lubelskiego. Na dwa dni nasze liceum stanie się przestrzenią wypełnioną Sztuką. Wiemy, bo tego doświadczyliśmy już nie raz, że jest niezwykły czas olśnień nie tylko estetycznych. Konkursowi towarzyszą emocje, ale nie tylko te związane z rywalizacją, ale przede wszystkim te, które wyzwala wejście na profesjonalną scenę oświetloną magicznym światłem reflektorów.

Przypominamy – tak było w tamtym roku …

A jak będzie…?

Zobaczymy i usłyszymy  już 15 marca!

Czekamy na Utalentowanych i Kandydatów, którzy zechcą zapoznać się z nasza ofertą edukacyjną i już w przyszłym roku stać się gospodarzami 10. jubileuszowej edycji konkursu.

Serdecznie zapraszamy 🙂