Zakończenie roku szkolnego klas trzecich

30 kwietnia o godzinie 10-tej odbyło się po raz drugi w historii Naszej Szkoły zakończenie roku szkolnego klas trzecich w formie zdalnej. Drodzy Maturzyści, Jesteście już po zupełnie innym niż zwykle zakończeniu roku szkolnego. Forma on-line choć nie dała poczucia bliskości, to na pewno była wzruszająca dla nauczycieli i dla Was. Była też okazją do wielu wspomnień i wzajemnych życzeń. Przez trzy lata byliście częścią historii naszej Szkoły. Chcemy Wam podziękować za ten czas, za wasze zaangażowanie, pomoc młodszym koleżankom i kolegom. Jesteśmy przekonani, że o Was nie zapomnimy i mamy nadzieję, że Wy nie zapomnicie o Szkole. Życzymy Wam dobrego wyniku na egzaminie dojrzałości, spełnienia marzeń i osiągnięcia swoich celów.

W imieniu społeczności VII LO Dyrektor Małgorzata Markowska