Koncert Galowy Konkursu 7. Talent

28 marca w Studiu Muzycznym Polskiego Radia Lublin odbył się koncert laureatów Wojewódzkiego Konkursu Artystycznego 7. Talent. Tegoroczna dziewiąta edycja konkursu została zorganizowana w ramach projektu Artystyczne inspiracje, a zrealizowana przez Lubelskie Stowarzyszenie Nauczycieli „Educatores”.  Jest to projekt współfinansowany przez Urząd Miasta Lublin w ramach obchodów 450-lecia Unii Lubelskiej.

         Na scenie Koncertu Galowego wystąpili nagrodzeni i wyróżnieni młodzi artyści z całego województwa lubelskiego. Wykreowali oni niezwykły, na długo zapadający w pamięć spektakl. Atmosfera pełna młodzieńczej radości i artystycznych pasji wypełniła przestrzeń radiowego studia. Pozwoliła na chwilę zachwytu. Udało się pokazać, że w młodych ludziach drzemie wielki potencjał artystyczny, który oni – utalentowani – powinni rozwijać.

        Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu 7.Talent za  udział w naszym przedsięwzięciu. Życzymy wielu wspaniałych sukcesów i determinacji w  spełnianiu artystycznych marzeń – muzycznych, tanecznych i wokalnych.

Migawki z koncertu