ANGIELSKIE WSPOMNIENIE ŚWIĄT I FERII ZIMOWYCH


W ubiegłym tygodniu na lekcjach języka angielskiego uczniowie klas 1ap, 2ag, 2bg i 2cg opowiadali jak spędzili miesiąc ferii świątecznych i zimowych.
Były różne opowieści, było strasznie😱-samotna wyprawa kilka km od domu, a zimą zmierzch zapada szybko…. SCARY,  SPOOKY 👻👻👻 I z jeszcze większym dreszczykiem emocji, 🥶 w końcu nie codziennie chodzi się po FROZEN LAKE.
Niektórzy samodzielnie, bo przecież SIBLINGS SOMETIMES DON’T COOPERATE ubierali drzewka świąteczne🎄, które wyglądają…. WOW!  AMAZING & FABULOUS
Są też talenty kulinarne.👩‍🍳👩‍🍳👩‍🍳 To ciasto po prostu LOOKS YUMMY (VIILO LUBLIN prosi o przepis), a pierniczki LOOK MOUTH WATERING.
Uczniowie aktywnie spędzali czas, mimo mrozu, np na spacerach z psami.
Blisko ulubieńców domowych jedna z uczennic WAS RECOVERING FROM SCHOOL 🤔 spędzila mnóstwo czasu ze swoimi 3 kotami 🐈 o oryginalnych imionach: SPRITE, FANTA & OSHEE.🙉🙉🙉 Wow!!!
Były też opowieści związane głównie (zgodnie z obostrzeniami) z pobytem z dala od zgromadzeń, a CLOSE TO WILDLIFE, czyli MOUNTAINS,🏔 FORESTS🌲 & LAKES.🏞
W ramach współpracy WITH YOUNGER SIBLINGS powstało kilka CUTE SNOWMEN⛄☃️-które skradły serce.💘💘
I standardowo: SKIING, SKATING, SNOWBOARDING & WALKING, czyli LOTS OF FUN.⛷🏂⛸
Uczniowie też pracowicie spędzili ten czas ponieważ doskonalenie umiejętności jazdy zaowocowało PASSED DRIVING🚘 EXAM. 🙃CONGRATULATIONS!!!✌✌💪
Np. Alex,💃 Simon 💪& Dominik🕺 sumiennie przeprowadzali treningi, w końcu SOUND BODY IS SOUND MIND.🧠
W naszej medialnej klasie jest młodzież uzdolniona artystycznie, więc w okresie ferii powstały piękne obrazy 🖼 i wyroby z gliny.
Licealiści wysypiali się na maxa i świetnie się bawili, grając nie tylko w COMPUTER GAMES,👩‍💻👨‍💻 ale też w tradycyjne BOARD GAMES.🎲🧩♟oraz świętowali🥳 WITH FAMILY & FRIENDS.
I tak nie wiadomo kiedy minęly 4️⃣tygodnie ferii. Niesamowite wrażenia, dużo dobrego BRITISH ENGLISH.🇬🇧 Dziękujemy młodzieży że na lekcjach języka angielskiego🇬🇧 podzieliła się z nami wspomnieniami i wrażeniami ze swoich CHRISTMAS & WINTER HOLIDAY.
Fotki 📸wrzucone na TEAMSowy chat zilustrowały 👀speaking.🗣