WZRUSZAJĄCE POŻEGNANIE UCZNIÓW KLAS MATURALNYCH!

To koniec jednego rozdziału i początek nowej przygody. W piątek, 26 kwietnia 2024 roku — uczniowie klas maturalnych przeżyli wzruszające pożegnanie ze swoją szkołą. Podczas uroczystości — uczniowie w towarzystwie swoich nauczycieli i bliskich, wspominali przeżycia, przyjaźnie i osiągnięcia, które zyskali podczas swojego pobytu w VII LO.

    Podczas uroczystości wygłoszono wzruszające przemówienia, w których życzono abiturientom sukcesów na maturze, wiary w siebie i swoje umiejętności. Pani Dyrektor Dorota Iwanicka-Przybysz wręczyła najlepszym uczniomzasłużone nagrody.
    W całym wydarzeniu został podkreślony fakt, iż przed naszymi tegorocznymi maturzystami świat stoi otworem, gotowy na ich pomysły i talenty.


    Dodatkowo zaplanowano na ten wyjątkowy dzień – część artystyczną; koło teatralne wystawiło spektakl: „Romeo i Julia w granicach rozsądku”. Przedstawienie nadzorowała pani profesor Larysa Żytomska. W występie brali udział uczniowie z klas: 1ab, 1m, 1pp, 2ab, 2d, 3ab oraz 3c. Wspomniane widowisko było prawdziwą dawką umiejętności aktorskich i humoru.

Teraz nasi abiturienci są gotowi stawić czoła maturze i dalej osiągać swoje cele życiowe.