Konkursowe migawki, cz. 6

Migawka 6.

Informujemy, że ramach Wojewódzkiego Konkursu Artystycznego 7. Talent od siedmiu lat  odbywa się Konkurs Plastyczny „Lubelskie impresje”. W roku jubileuszu Stulecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę tematem przewodnim było 100 lat Niepodległej. Przedsięwzięcie adresowane jest do dzieci i młodzieży z  województwa lubelskiego. Główne założenie konkursu to kształcenie wrażliwości estetycznej oraz rozwijanie kreatywności i wyobraźni plastycznej.

L u b e l s k i e   i m p r e s j e

W tym roku  wpłynęły 202 prace plastyczne w trzech kategoriach wiekowych:

I kategoria (7-9 lat)  – 53. prace

II kategoria (10-12 lat) – 91. prac

III kategoria (13-15 lat) – 78. Prac

Jury konkursowe podkreśla wysoki poziom prac konkursowych, co potwierdza liczba nagrodzonych i wyróżnionych prac.

Niestety, aż 35 prac zostało odrzuconych ze względu na niezgodność z regulaminem konkursu (niezgodność z tematem, zły format).

W imieniu jury mam  przyjemność ogłosić wyniki konkursu.

Wiesława Łuźniak – koordynatorka konkursu

Protokół: z posiedzenia jury oceniającego prace plastyczne VII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Lubelskie impresje”

I nagroda, kategoria I, Gabriela Baryła, Szkoła Podstawowa w Kryłowie, opiekun Beata Nagadowska

I nagroda, kategoria I, Gabriela Baryła, Szkoła Podstawowa w Kryłowie, opiekun Beata Nagadowska

I nagroda, Kategoria III, Natalia Gosik, Gim. nr 3 w Świdniku , opiekun -Bożena Zabiegły

I nagroda, Kategoria III, Natalia Gosik, Gim. nr 3 w Świdniku , opiekun -Bożena Zabiegły

II nagroda, kategoria I, Maria Skurska, Szkoła Podstawowa w Niedrzwicy Kościelnej, opiekun Anna Kałdonek

II nagroda, kategoria I, Maria Skurska, Szkoła Podstawowa w Niedrzwicy Kościelnej, opiekun Anna Kałdonek

II nagroda, Kategoria III, Natalia Godyńska, SP nr 5 w Lublinie, opiekun – Ewa Borkowska

II nagroda, Kategoria III, Natalia Godyńska, SP nr 5 w Lublinie, opiekun – Ewa Borkowska

III nagroda, kategoria I, Klaudia Lipiec, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Matejki w Majdanie-Grabina, opiekun – Małgorzata Zuń

III nagroda, kategoria I, Klaudia Lipiec, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Matejki w Majdanie-Grabina, opiekun – Małgorzata Zuń

III nagroda, Kategoria III, Filip Chyła, Gim. nr 3 w Świdniku, opiekun – Bożena Zabiegły

III nagroda, Kategoria III, Filip Chyła, Gim. nr 3 w Świdniku, opiekun – Bożena Zabiegły

nagroda I, Kategoria II, Julia Nowak, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czółnach, opiekun -Joanna Łukasik

nagroda I, Kategoria II, Julia Nowak, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czółnach, opiekun -Joanna Łukasik

nagroda III, Kategoria II, Maciej Pisiewicz, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, opiekun – Marzena Żywicka

nagroda III, Kategoria II, Maciej Pisiewicz, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, opiekun – Marzena Żywicka

Wyróżnienie, Kategoria I, Franciszek Golen, MSP Paderewski w Lublinie, opiekun – Ewelina Rudzik

Wyróżnienie, Kategoria I, Franciszek Golen, MSP Paderewski w Lublinie, opiekun – Ewelina Rudzik

Wyróżnienie, Kategoria I, Marcelina Drozd, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Matejki w Majdanie-Grabina, opiekun -Małgorzata Zuń

Wyróżnienie, Kategoria I, Marcelina Drozd, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Matejki w Majdanie-Grabina, opiekun -Małgorzata Zuń

Wyróżnienie, Kategoria I, Maria Samoń-Drzewiecka, MSP Paderewski w Lublinie, opiekun – Ewelina Rudzik

Wyróżnienie, Kategoria I, Maria Samoń-Drzewiecka, MSP Paderewski w Lublinie, opiekun – Ewelina Rudzik

Wyróżnienie, Kategoria I, Zuzanna Pyła, SP nr 3 w Lublinie, opiekun -Małgorzata Szymańczuk

Wyróżnienie, Kategoria I, Zuzanna Pyła, SP nr 3 w Lublinie, opiekun -Małgorzata Szymańczuk

wyróżnienie, Kategoria II, Julia Stelmaszczuk, SP nr 22, opiekun -Marzena Żywicka

wyróżnienie, Kategoria II, Julia Stelmaszczuk, SP nr 22, opiekun -Marzena Żywicka

wyróżnienie, Kategoria II, Natalia Pałka,Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym ,

wyróżnienie, Kategoria II, Natalia Pałka,Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym ,

Wyróżnienie, Kategoria III, Ewa Łozińska, Międzynarodowe Szkoły Paderewski w Lublinie, opiekun -Emilia Wiencko Kozak

Wyróżnienie, Kategoria III, Ewa Łozińska, Międzynarodowe Szkoły Paderewski w Lublinie, opiekun -Emilia Wiencko Kozak

Wyróżnienie, Kategoria III, Karolina Milanowska, Gim. im. Mikołaja Kopernika w Zakrzówku, opiekun -Halina Świątkowska

Wyróżnienie, Kategoria III, Karolina Milanowska, Gim. im. Mikołaja Kopernika w Zakrzówku, opiekun -Halina Świątkowska

Wyróżnienie, Kategoria III, Klaudia Dziug, Publiczna Szkoła Podstawowa w Mirczu, opiekun -Dorota Smoll

Wyróżnienie, Kategoria III, Klaudia Dziug, Publiczna Szkoła Podstawowa w Mirczu, opiekun -Dorota Smoll

Wyróżnienie, Kategoria III, Weronika Sumera, Gim.im. Mikołaja Kopernika w Zakrzówku, opiekun – Halina Świątkowska

Wyróżnienie, Kategoria III, Weronika Sumera, Gim.im. Mikołaja Kopernika w Zakrzówku, opiekun – Halina Świątkowska