OFERTA EDUKACYJNA

Ustalony przez Ministra Edukacji i Nauki harmonogram postępowania dostosowany jest do zmienionego harmonogramu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty,w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne.

VII Liceum  Ogólnokształcące  to szkoła, której szukasz!

Siedem atutów „Siódemki”:

  • elastyczny harmonogram zajęć
  • niepowtarzalna, rodzinna atmosfera
  • lokalizacja blisko dworca
  • nowoczesna baza edukacyjna
  • dobrze wyposażona pracownia informatyczna
  • hala z orlikiem
  • przestronny budynek szkoły

„Siódemka” to więcej niż szkoła!

Zapraszamy!

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2024/2025

dla absolwentów szkoły podstawowej – liceum ogólnokształcące 4-letnie

Klasa 1 MiS – medialno sportowa

Klasa 1 MiS o profilu medialno-sportowym dla przyszłych dziennikarzy, specjalistów od social mediów, wielbicieli języka polskiego, języka angielskiego i sportu.

To klasa dla tych, którzy chcą poznać tajniki dziennikarstwa, wiążą swoją przyszłość ze środkami masowego przekazu. Zdobywane  umiejętności przydadzą  się w różnych aspektach dziennikarskiej kariery i nie tylko! Przedmioty, które będą nauczane w formie rozszerzonej to język polski oraz język angielski. Dodatkowo uczniowie  wezmą udział w uzupełniających zajęciach o tematyce zgodnej  z profilem klasy.

Druga część klasy będzie miała specjalizacje sportową. Szukamy pasjonatów piłki nożnej. Przedmioty, które będą nauczane w formie rozszerzonej to język angielski i geografia.

Przedmioty ze świadectwa klasy ósmej, które będą brane pod uwagę to: język polski, język angielski, geografia, wychowanie fizyczne.* Języki obce do wyboru:  język hiszpański,  język niemiecki

Klasa 1 PH – psychologiczno-humanistyczna

Klasa 1 PH – dla wszystkich wielbicieli psychologii, j.polskiego, biologii, historii sztuki, plastyki i muzyki.

To klasa dla tych, którzy interesują się psychologią, fascynują się potęgą ludzkiego umysłu i chcą poznać jego tajniki. Przedmioty, które będą nauczane w formie rozszerzonej to biologia i język polski. Dodatkowo uczniowie  wezmą udział w uzupełniających zajęciach o tematyce zgodnej z profilem klasy. Przedmioty ze świadectwa klasy ósmej, które będą brane pod uwagę to: język polski, język angielski, matematyka, biologia.

* Języki obce do wyboru:  język hiszpański,  język niemiecki