Studniówka 2018

Miło szaleć, kiedy czas po temu…

Już za nami studniówkowy czas. Po długich negocjacjach i wielu próbach poloneza, po godzinach poszukiwań najpiękniejszej sukienki i idealnie dopasowanego garnituru, udało się!

Tradycyjny bal studniówkowy odbył się 3 lutego w Lawendowym Dworku. Piękne kreacje, świetne humory, niezwykła atmosfera, zaproszeni goście i fotoreporterzy, obficie zastawione stoły, dobra muzyka i  polonez (tradycyjnie w naszym liceum do kompozycji Wojciecha Kilara) – to wszystko spowodowało, że tych chwil nie zapomni nikt z nas!

Mimo ekscytacji spowodowanej pierwszym balem i zabawą do białego rana. Mimo szaleństwa studniówkowej nocy w gronie przyjaciół, nie udało nam się zapomnieć, co tak naprawdę świętujemy, a raczej, czego oczekujemy. Matura nadchodzi wielkimi krokami, zostało już niecałe sto dni. Teraz kończy się okres ,,beztroskiej”  nauki, a zaczyna się czas prawdziwych przygotowań, nie tylko do egzaminu maturalnego, ale do dorosłego, odpowiedzialnego życia. Musimy chwytać każdą chwilę! Trzy lata w liceum minęły zadziwiająco szybko…Nadchodzi nieuchronnie czas pożegnań, podsumowań, czas dojrzałości.

Katarzyna Jasielska