Pożegnanie roku szkolnego 2018/19

19 czerwca odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego. Zgodnie z tradycją pożegnanie rozpoczęło się mszą świętą w Archikatedrze Lubelskiej. Następnie społeczność szkolna spotkała się na sali gimnastycznej. Uroczystość zainicjowało krótkie multimedialne podsumowanie przygotowane przez panią Dorotę Iwanicką- Przybysz. Znalazły się w nim wydarzenia, które złożyły się na mijający rok szkolny.  Do zaprezentowanego kalendarium odniosła się w swoim wystąpieniu pani dyrektor Małgorzata Markowska, w słowach pełnych gratulacji i podziękowań. Następnie najlepsi oraz wyróżniający się uczniowie otrzymali świadectwa i nagrody. Uroczystość zwieńczyło wydarzenie artystyczne czyli króciutka tragi-farsa inspirowana lekcją języka polskiego. Przygotowali ją uczniowie klasy 1a pod kierunkiem pani Doroty Iwanickiej – Przybysz. Potem przyszedł czas na kameralne spotkania  z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Rok szkolny w naszej szkole był to czas nie tylko zdobywania wiedzy i doskonalenia umiejętności, ale również czas zawiązywania nowych znajomości, zdobywania przyjaciół i utrwalania dobrych relacji. Nie było to trudne, gdyż naszą społeczność tworzą otwarci i serdeczni ludzie. W naszej szkole nie można się nudzić.  Na co dzień uczestniczymy w wielu różnych przedsięwzięciach. Bierzemy udział w konkursach, zajęciach artystycznych i filmowych, dziennikarskich, sportowych. Jednym słowem rozwijamy się. Teraz nadszedł czas zasłużonego odpoczynku. Witajcie wakacje 🙂

Przedstawiamy migawki z tego wydarzenia