Hobbistyczny Team

Serdecznie gratulujemy wszystkim odważnym uczniom, którym nie zabrakło dziś ochoty do podzielenia się swoimi zainteresowaniami z koleżankami i kolegami z naszej szkoły. Ogłaszając wyniki drugiego etapu Onlinowego Konkursu zaznaczamy, że wśród naszych finalistów nie ma lepszych ani gorszych, KAŻDY jest ZWYCIĘZCĄ, ponieważ posiada coś bezcennego, czym niewątpliwie jest pasja, która pozwala każdy szary moment dnia zmienić w czas wyjątkowy i pełen przygód. Tym razem oceniając uczniów nasze jury zwracało uwagę przede wszystkim na swobodę prowadzenia naturalnej konwersacji w parach, dobranych tak, że uczniowie, którzy rozmawiali ze sobą, nie znali się wcześniej. Jury jednogłośnie zadecydowało o przyznaniu tytułu Anglojęzycznego Hobbisty uczennicy klasy 2ag Wiktorii Krupińskiej, która ze swobodą native speakera opowiadała o swojej pasji filmowej i marzeniu, aby w przyszłości zostać krytykiem. Na drugim miejscu ex aequo uplasowały się uczennice klasy 2cg Emilia Sławińska i Marcelina Smarz oraz uczennica klasy 2ap Iga Waszczuk. Trzecie miejsce przypadło w udziale Patrycji Waręckiej, uczennicy klasy 2bp.

Mamy nadzieję, że pierwsze spotkanie uczniów w tak nietypowych okolicznościach konkursowych zaowocuje dalszą znajomością, a także dzieleniem swoich zainteresowań. Jako członkinie Jury możemy śmiało stwierdzić, iż czujemy się obdarowane przez naszych uczniów pięknymi prezentami, gdyż słuchanie rozmów o pasjach młodzieży było prawdziwą przyjemnością, która zamieniła często szarą rzeczywistość nauczania online w barwną tęczę.